Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobSetBod
1. Robert Buljan336:037:149
2. Rudolf Čerepinko525:649:459
3. Goran Hofsteter212:216:194
4. Domagoj Šupraha212:313:224
5. Ante Dabo112:111:113
6. Zoran Ilić301:618:333


Zadnji rezultati


4A. Liga
11.6.2020. - Teniski klub Novalja
Robert Buljan76
Rudolf Čerepinko61


3A. Liga
9.6.2020. - Teniski klub Novalja
Luka Zeneral66
Kristijan Škunca20


1. Liga
9.6.2020. - Teniski klub Novalja
Ivan Vidas66
Denis Dabo11


2A. Liga
8.6.2020. - Teniski klub Novalja
Matija Zeneral67
Luka Šuljić25


4A. Liga
8.6.2020. - Teniski klub Novalja
Rudolf Čerepinko66
Zoran Ilić13


1. Liga
8.6.2020. - Teniski klub Novalja
Zvone Tudorovic66
Atilijo Dabo-Peranic30


1. Liga
7.6.2020. - Teniski klub Novalja
Zeljko Goles76
Atilijo Dabo-Peranic64


1. Liga
6.6.2020. - Teniski klub Novalja
Ivan Vidas1610
Zeljko Goles635


2A. Liga
4.6.2020. - Teniski klub Novalja
Matija Zeneral66
Tomislav Trtanj43


2A. Liga
3.6.2020. - Teniski klub Novalja
Ivan Zeneral66
Tomislav Perkovic23


3A. Liga
3.6.2020. - Teniski klub Novalja
Daniel Buljanovic67
Kristijan Škunca26


1. Liga
2.6.2020. - Teniski klub Novalja
Zvone Tudorovic66
Ivan Vidas00


1. Liga
2.6.2020. - Teniski klub Novalja
Zvone Tudorovic66
Denis Dabo20


4A. Liga
1.6.2020. - Teniski klub Novalja
Goran Hofsteter76
Rudolf Čerepinko61


2A. Liga
1.6.2020. - Teniski klub Novalja
Tomislav Perkovic66
Luka Šuljić11


4A. Liga
30.5.2020. - Teniski klub Novalja
Domagoj Šupraha3610
Zoran Ilić642


2A. Liga
30.5.2020. - Teniski klub Novalja
Ivan Zeneral66
Matija Zeneral21


3A. Liga
30.5.2020. - Teniski klub Novalja
Ivan Tomulić66
Luka Zeneral02


3A. Liga
29.5.2020. - Teniski klub Novalja
Ivan Tomulić66
Daniel Buljanovic10


2A. Liga
28.5.2020. - Teniski klub Novalja
Tomislav Trtanj66
Tomislav Perkovic12

Neodigrani susreti


Pobjednici

 

Muški pobjednik
 
Zvonimir Tudorović jesenska liga 2019.
 
Zvonimir Tudorović proljetna liga 2020.
 

 

Objavljeno: 14.6.2020. (Zoran Vidas)

Rezultati

TENIS LIGA "NOVALJANEWSCAFE"

PRETKOLO

1 / 4 FINALE

1 / 2 FINALE

FINALE

                           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

TUDOROVIĆ Z.

6

6

 

         
       

 

 

 

 

 

TUDOROVIĆ Z.

6

6

 

 

VIDAS I.

6

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIDAS I.

1

0

 

 

 

 

 

 

 

   

 

         

 

 

 

 

 

PERKOVIĆ T.

2

1

 

         

 

 

 

 

TUDOROVIĆ Z.

       

DABO PERANIĆ A.

2

1

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

TOMULIĆ I.

0

1

 

Text Box: 6Text Box: 6

ZENERAL M.

2

6

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

TOMULIĆ I.

6

6

 

       

 

 

   

 

                 

 

TOMULIĆ I.

6

7

 

                 

TUDOROVIĆ Z.

                         

 

       

ZENERAL I.

1

7

9

       

 

       

 

 

 

 

 

TRTANJ T.

6

5

3

 

TRTANJ T.

6

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRTANJ T.

6

6

11

 

 

 

 

 

 

   

 

         

 

 

 

 

 

 

ŠULJIĆ L.

4

3

 

         

 

 

 

 

Text Box: 1Text Box: 1

                 

 

 

 

 

DABO D.

       

GOLEŠ Ž.

4

5

 

 

 

 

 

 
       

 

 

 

 

 

DABO D.

3

7

10

 

DABO D.

6

6

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

DABO D.

6

7

 

         

 

   

 

                   

ZENERAL L.

2

1

 

                   

 

Objavljeno: 14.6.2020. (Zoran Vidas)

Završnica - Rezultati

TENIS LIGA

"NOVALJANEWSCAFE"

PRETKOLO

1 / 4 FINALE

1 / 2 FINALE

FINALE

                           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

TUDOROVIĆ Z.

6

6

 

         
       

 

 

 

 

 

TUDOROVIĆ Z.

 

 

 

 

VIDAS I.

6

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIDAS I.

1

0

 

 

 

 

 

 

 

   

 

         

 

 

 

 

 

PERKOVIĆ T.

2

1

 

         

 

 

 

 

 
       

DABO PERANIĆ A.

2

1

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

TOMULIĆ I.

 

 

 

ZENERAL M.

2

6

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

TOMULIĆ I.

6

6

 

       

 

   

 

                 

TOMULIĆ I.

6

7

 

                 
                         
       

ZENERAL I.

1

7

9

       
       

 

 

 

 

 

TRTANJ T.

 

 

 

TRTANJ T.

6

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRTANJ T.

6

6

11

 

 

 

 

 

   

 

         

 

 

 

 

ŠULJIĆ L.

4

3

 

         

 

 

 

 

                 

 

 

 

 

       

GOLEŠ Ž.

4

5

 

 

 

 

 

 
       

 

 

 

 

 

DABO D.

 

 

 

 

DABO D.

6

6

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

DABO D.

6

7

 

         

 

   

 

                   

ZENERAL L.

2

1

 

                   

 

Objavljeno: 13.6.2020. (Zoran Vidas)

Raspored 1/4 finale

1. TUDOROVIĆ Z.              –         VIDAS I./PERKOVIĆ T.

2. DABO PERANIĆ A.       –         ZENERAL M./TOMULIĆ I.

3. ZENERAL I.                     –         TRTANJ T./ ŠULJIĆ L.

4. GOLEŠ Ž.                         –         DABO D./ZENERAL L.

Objavljeno: 10.6.2020. (Zoran Vidas)

Parovi pretkola Tenis lige "NovaljaNewscafe"

1. Tomislav Trtanj - Luka Šuljić

2. Ivan Vidas - Tomislav Perković

3. Denis Dabo - Luka Zeneral

4. Matija Zeneral - Ivan Tomulić

Izvlačenje parova 1/4 finala održat će se danas (10.6.2020.) u 12:00 sati u prostorijama Kluba, te se pozivaju svi da prisustvuju izvlačenju.

Objavljeno: 10.6.2020. (Zoran Vidas)

Obavijest – Završnica Tenis lige „NovaljaNewscafe“

Nakon završetka 2. runde, prva 2 igrača (osim u 1. ligi) idu u višu ligu na mjesta zadnja dva, a zadnja 2 igrača (osim 4A lige) idu u nižu ligu na mjesta prva dva.

Tada se formiraju nove tablice svake lige i odigrava se završnica-kup sistem.

U završnicu se plasiraju svi igrači 1. i 2A. lige, te 1. i 2. iz 3A. lige.

1.,2.,3. i 4. iz 1. lige idu direkt u 1/4 finale i čekaju pobjednike ostala 4 meča u pretkolu.

Ostali igraju prema slijedećem rasporedu pretkola:

A5 – C2

B1 – C1

B2 – B5

B3 – B4

Pobjednici ovih mečeva zatim se izvlače i dodjeljuju 1.,2.,3. i 4. iz 1. lige koji ih čekaju u 1/4 finalu. 1. i 2. iz 1. lige mogu igrati tek u finalu, ostalo se izvlači.

Termini odigravanja mečeva:

-          Liga mečevi

Odigravanje svih liga mečeva treba odigrati do srijede 10.6.2020. (utorak do 24:00 sata)

-          Pretkolo

Odigravanje svih mečeva pretkola treba odigrati do petka 12.6.2020. (četvrtak do 24:00 sata)

-          ¼ finale

Odigravanje svih mečeva ¼ finala treba odigrati do subote 13.6.2020. (petak do 24:00 sata)

-          ½ finale

Odigravanje svih mečeva ½ finala treba odigrati do nedjelje 14.6.2020. (subota do 24:00 sata)

-          Finale

Finale se igra u nedjelju 14.6.2020.

Ostavlja se mogućnost igračima da mečeve odigraju i ranije od gore navedenih termina, uz suglasnost oba igrača i najavu u grupi i aplikaciji. Zbog mogućnosti lošeg vremena i drugih nepredvidljivih okolnosti neodigravanja mečeva molimo sve igrače da budu aktivni u odigravanju mečeva, te da ne prekoračuju gore navedene termine.

Objavljeno: 7.6.2020. (Zoran Vidas)

Raspored 2. Runda - NOVO

RASPORED 2. RUNDA - NOVO

1. LIGA

1.       I. VIDAS

2.       A. DABO PERANIĆ

3.       Z. TUDOROVIĆ

4.       Ž. GOLEŠ

5.       D. DABO

 

2. runda

 

1.    kolo, od 19.5. – 22.5.2020.:

 

I.                    A. DABO PERANIĆ - D. DABO

II.                  Z. TUDOROVIĆ - Ž. GOLEŠ

 

2.       kolo, od 23.5. – 26.5.2020.:

 

I.                    D. DABO - Z. TUDOROVIĆ

II.                  I. VIDAS - A. DABO PERANIĆ

 

3.       kolo, od 27.5. – 30.5.2020.:

 

I.                    Z. TUDOROVIĆ - I. VIDAS

II.                  Ž. GOLEŠ - D. DABO

 

4.       kolo, od 31.5. – 3.6.2020.:

 

I.                    I. VIDAS - Ž. GOLEŠ

II.                  A. DABO PERANIĆ - Z. TUDOROVIĆ

 

5.       kolo, od 4.6. – 7.6.2020.:

 

I.                    Ž. GOLEŠ - A. DABO PERANIĆ

II.                  D. DABO - I. VIDAS

 

 

2A LIGA

1.       I. ZENERAL

2.       T. TRTANJ

3.       M. ZENERAL

4.       T. PERKOVIĆ

5.       L. ŠULJIĆ

 

2. runda

 

1.    kolo, od 19.5. – 22.5.2020.:

 

I.                    T. TRTANJ - L. ŠULJIĆ

II.                  M. ZENERAL - T. PERKOVIĆ

 

2.  kolo, od 23.5. – 26.5.2020.:

I.                    L. ŠULJIĆ - M. ZENERAL

II.                  I. ZENERAL - T. TRTANJ

 

3. kolo, od 27.5. – 30.5.2020.:

I.                    M. ZENERAL - I. ZENERAL

II.                  T. PERKOVIĆ - L. ŠULJIĆ

 

4. kolo, od 31.5. – 3.6.2020.:

I.                    I . ZENERAL - T. PERKOVIĆ

II.                  T. TRTANJ - M. ZENERAL

 

5. kolo, od 4.6. – 7.6.2020.:

 

I.                    T. PERKOVIĆ - T. TRTANJ

II.                  L. ŠULJIĆ - I. ZENERAL

 

 

3A LIGA

1.       D. BULJANOVIĆ

2.       M. DABO

3.       L. ZENERAL

4.       K. ŠKUNCA

5.       I. TOMULIĆ

 

2. runda:

 

1.    kolo, od 19.5. – 22.5.2020.:

 

I.                    M. DABO - I. TOMULIĆ

II.                  L. ZENERAL - K. ŠKUNCA

2.   kolo, od 23.5. – 26.5.2020.:

I.                    I. TOMULIĆ – L. ZENERAL

II.                  D. BULJANOVIĆ - M. DABO

 

3.   kolo, od 27.5. – 30.5.2020.:

 

III.                L. ZENERAL - D. BULJANOVIĆ

IV.                K. ŠKUNCA - I. TOMULIĆ

4.    kolo, od 31.5. – 3.6.2020.:

I.                    D. BULJANOVIĆ - K. ŠKUNCA

II.                  M. DABO - L. ZENERAL

 

5.    kolo, od 12.6. – 17.6.2020.:

 

I.             K. ŠKUNCA - M. DABO

II.           I. TOMULIĆ - D. BULJANOVIĆ

 

 

 

4A LIGA

1.       Z. ILIĆ

2.       D. ŠUPRAHA

3.       A. DABO

4.       G. HOFSTETER

5.       R. ČEREPINKO

6.       R. BULJAN

 

2. runda:

 

1.    kolo, od 19.5. – 22.5.2020.:  

 

I.                    Z. ILIĆ - R. BULJAN

II.                  D. ŠUPRAHA - R. ČEREPINKO

III.                A. DABO - G. HOFSTETER

 

2.       kolo, od 23.5. – 26.5.2020.:

 

I.                    R. BULJAN - G. HOFSTETER

II.                  R. ČEREPINKO - A. DABO

III.                Z. ILIĆ - D. ŠUPRAHA

 

3.       kolo, od 27.5. – 30.5.2020.:

 

I.                    D. ŠUPRAHA - R. BULJAN

II.                  A. DABO - Z. ILIĆ

III.                G. HOFSTETER - R. ČEREPINKO

 

4.       kolo, od 31.5. – 3.6.2020.:

 

I.                    R. BULJAN - R. ČEREPINKO

II.                  Z. ILIĆ - G. HOFSTETER

III.                D. ŠUPRAHA - A. DABO

 

5.       kolo, od 12.6. – 17.6.2020.:

 

I.                    A. DABO - R. BULJAN

II.                  G. HOFSTETER - D. ŠUPRAHA

R. ČEREPINKO - Z. ILIĆ

Objavljeno: 19.5.2020. (Zoran Vidas)

Raspored 2. Runda

RASPORED 2. RUNDA

1. LIGA

  1. I. VIDAS
  2. A. DABO PERANIĆ
  3. Z. TUDOROVIĆ
  4. Ž. GOLEŠ
  5. D. DABO

 

2. runda

 

1.kolo, od 19.5. – 24.5.2020.:

 

  1. A. DABO PERANIĆ - D. DABO
  2. Z. TUDOROVIĆ - Ž. GOLEŠ

 

  1. kolo, od 25.5. – 30.5.2020.:

 

  1. D. DABO - Z. TUDOROVIĆ
  2. I. VIDAS - A. DABO PERANIĆ

 

  1. kolo, od 31.5. – 5.6.2020.:

 

  1. Z. TUDOROVIĆ - I. VIDAS
  2. Ž. GOLEŠ - D. DABO

 

  1. kolo, od 6.6. – 11.6.2020.:

 

  1. I. VIDAS - Ž. GOLEŠ
  2. A. DABO PERANIĆ - Z. TUDOROVIĆ

 

  1. kolo, od 12.6. – 17.6.2020.:

 

  1. Ž. GOLEŠ - A. DABO PERANIĆ
  2. D. DABO - I. VIDAS

 

 

2A LIGA

  1. I. ZENERAL
  2. T. TRTANJ
  3. M. ZENERAL
  4. T. PERKOVIĆ
  5. L. ŠULJIĆ

 

2. runda

 

1.kolo, od 19.5. – 24.5.2020.:

 

  1. T. TRTANJ - L. ŠULJIĆ
  2. M. ZENERAL - T. PERKOVIĆ

 

2.  kolo, od 25.5. – 30.5.2020.:

  1. L. ŠULJIĆ - M. ZENERAL
  2. I. ZENERAL - T. TRTANJ

 

3. kolo, od 31.5. – 5.6.2020.:

  1. M. ZENERAL - I. ZENERAL
  2. T. PERKOVIĆ - L. ŠULJIĆ

 

4. kolo, od 6.6. – 11.6.2020.:

  1. I . ZENERAL - T. PERKOVIĆ
  2. T. TRTANJ - M. ZENERAL

 

5. kolo, od 12.6. – 17.6.2020.:

 

  1. T. PERKOVIĆ - T. TRTANJ
  2. L. ŠULJIĆ - I. ZENERAL

 

 

3A LIGA

  1. D. BULJANOVIĆ
  2. M. DABO
  3. L. ZENERAL
  4. K. ŠKUNCA
  5. I. TOMULIĆ

 

2. runda:

 

1.kolo, od 19.5. – 24.5.2020.:

 

  1. M. DABO - I. TOMULIĆ
  2. L. ZENERAL - K. ŠKUNCA

2.  kolo, od 25.5. – 30.5.2020.:

  1. I. TOMULIĆ – L. ZENERAL
  2. D. BULJANOVIĆ - M. DABO

 

3.kolo, od 31.5. – 5.6.2020.:

 

  1. L. ZENERAL - D. BULJANOVIĆ
  2. K. ŠKUNCA - I. TOMULIĆ

 

4.    kolo, od 6.6. – 11.6.2020.:

  1. D. BULJANOVIĆ - K. ŠKUNCA
  2. M. DABO - L. ZENERAL

 

5.kolo, od 12.6. – 17.6.2020.:

 

I. K. ŠKUNCA - M. DABO

II. I. TOMULIĆ - D. BULJANOVIĆ

 

 

4A LIGA

  1. Z. ILIĆ
  2. D. ŠUPRAHA
  3. A. DABO
  4. G. HOFSTETER
  5. R. ČEREPINKO
  6. R. BULJAN

 

2. runda:

 

1.kolo, od 19.5. – 24.5.2020.:

 

  1. Z. ILIĆ - R. BULJAN
  2. D. ŠUPRAHA - R. ČEREPINKO
  3. A. DABO - G. HOFSTETER

 

  1. kolo, od 25.5. – 30.5.2020.:

 

  1. R. BULJAN - G. HOFSTETER
  2. R. ČEREPINKO - A. DABO
  3. Z. ILIĆ - D. ŠUPRAHA

 

  1. kolo, od 31.5. – 5.6.2020.:

 

  1. D. ŠUPRAHA - R. BULJAN
  2. A. DABO - Z. ILIĆ
  3. G. HOFSTETER - R. ČEREPINKO

 

  1. kolo, od 6.6. – 11.6.2020.:

 

  1. R. BULJAN - R. ČEREPINKO
  2. Z. ILIĆ - G. HOFSTETER
  3. D. ŠUPRAHA - A. DABO

 

  1. kolo, od 12.6. – 17.6.2020.:

 

  1. A. DABO - R. BULJAN
  2. G. HOFSTETER - D. ŠUPRAHA
  3. R. ČEREPINKO - Z. ILIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

Objavljeno: 18.5.2020. (Zoran Vidas)

Obavijest

Igrači,

vezano za odluku vlade RH od 19.03.2020. o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja prekida se održavanje Tenis lige "NovaljaNewscafe" na 30 dana.

Komisija Tenis lige

Objavljeno: 19.3.2020. (Zoran Vidas)

RASPORED

RASPORED

 

1. LIGA

  1. Z. TUDOROVIĆ
  2. I. ZENERAL
  3. T. TRTANJ
  4. I. VIDAS
  5. Ž. GOLEŠ

1. runda

 

1.kolo, od 1.3. – 6.3.2020.:

  1. I. ZENERAL - Ž. GOLEŠ
  2. I. VIDAS - T. TRTANJ
  1. kolo, od 7.3. – 12.3.2020.:
  1. Ž. GOLEŠ - Z. TUDOROVIĆ
  2. T. TRTANJ - I. ZENERAL

 

  1. kolo, od 13.3. – 18.3.2020.:
  1. Z. TUDOROVIĆ - I. VIDAS
  2. Ž. GOLEŠ - T. TRTANJ

 

  1. kolo, od 19.3. – 24.3.2020.:
  1. T. TRTANJ - Z. TUDOROVIĆ
  2. I. ZENERAL - I. VIDAS

 

  1. kolo, od 25.3. – 30.3.2020.:
  1. Z. TUDOROVIĆ - I. ZENERAL
  2. I. VIDAS - Ž. GOLEŠ

 

Nakon završetka 1. runde slijedi nova tablica (2 igrača, 4. i 5. idu u B ligu). Zatim se igra 2. runda prema rasporedu:

  1. kolo, od 31.3. – 5.4.2020.: 2.-5.; 4.-3.
  2. kolo, od 6.4. – 11.4.2020.: 5.-1.; 3.-2.
  3. kolo, od 12.4. – 17.4.2020.: 1.-4.; 5.-3.
  4. kolo, od 18.4. – 23.4.2020.: 3.-1.; 2.-4.
  5. kolo, od 24.4. – 29.4.2020.: 1.-2.; 4.-5.

 

2A LIGA

  1. D. ČEMELJIĆ
  2. A. DABO PERANIĆ
  3. M. DRAGOSLAVIĆ
  4. M. ZENERAL
  5. D. DABO

1. runda

 

1.kolo, od 1.3. – 6.3.2020.:

  1. A. DABO PERANIĆ - D. DABO
  2. M. ZENERAL - M. DRAGOSLAVIĆ

 

2.  kolo, od 7.3. – 12.3.2020.:

  1. D. DABO - D. ČEMELJIĆ
  2. M. DRAGOSLAVIĆ - A. DABO PERANIĆ

 

3. kolo, od 13.3. – 18.3.2020.:

  1. D. ČEMELJIĆ - M. ZENERAL
  2. D. DABO - M. DRAGOSLAVIĆ

 

4. kolo, od 19.3. – 24.3.2020.:

  1. M. DRAGOSLAVIĆ - D. ČEMELJIĆ
  2. A. DABO PERANIĆ - M. ZENERAL

 

5. kolo, od 25.3. – 30.3.2020.:

  1. D. ČEMELJIĆ - A. DABO PERANIĆ
  2. M. ZENERAL - D. DABO

 

Nakon završetka 1. runde slijedi nova tablica (2 igrača, 1. i 2. idu u A ligu, a 2 igrača, 4. i 5. idu u C ligu). Zatim se igra 2. runda prema rasporedu:

  1. kolo, od 31.3. – 5.4.2020.: 2.-5.; 4.-3.
  2. kolo, od 6.4. – 11.4.2020.: 5.-1.; 3.-2.
  3. kolo, od 12.4. – 17.4.2020.: 1.-4.; 5.-3.
  4. kolo, od 18.4. – 23.4.2020.: 3.-1.; 2.-4.
  5. kolo, od 24.4. – 29.4.2020.: 1.-2.; 4.-5.

 

3A LIGA

  1. L. ZENERAL
  2. L. ŠULJIĆ
  3. K. ŠKUNCA
  4. T. PERKOVIĆ
  5. A. DABO

1. runda:

 

1.kolo, od 1.3. – 6.3.2020.:

  1. L. ŠULJIĆ - A. DABO
  2. T. PERKOVIĆ - K. ŠKUNCA

 

2.  kolo, od 7.3. – 12.3.2020.:

  1. A. DABO – L. ZENERAL
  2. K. ŠKUNCA - L. ŠULJIĆ

 

3.kolo, od 13.3. – 18.3.2020.:

  1. L. ZENERAL - T. PERKOVIĆ
  2. A. DABO - K. ŠKUNCA

 

4.    kolo, od 19.3. – 24.3.2020.:

  1. K. ŠKUNCA - L. ZENERAL
  2. L. ŠULJIĆ - T. PERKOVIĆ

 

5.kolo, od 25.3. – 30.3.2020.:

I. L. ZENERAL - L. ŠULJIĆ

II. T. PERKOVIĆ - A. DABO

 

 

Nakon završetka 1. runde slijedi nova tablica (2 igrača, 1. i 2. idu u B ligu, a 2 igrača, 4. i 5. idu u D ligu). Zatim se igra 2. runda prema rasporedu:

  1. kolo, od 31.3. – 5.4.2020.: 2.-5.; 4.-3.
  2. kolo, od 6.4. – 11.4.2020.: 5.-1.; 3.-2.
  3. kolo, od 12.4. – 17.4.2020.: 1.-4.; 5.-3.
  4. kolo, od 18.4. – 23.4.2020.: 3.-1.; 2.-4.

5.    kolo, od 24.4. – 29.4.2020.: 1.-2.; 4.-5.

 

4A LIGA

  1. Z. VIDAS
  2. D. BULJANOVIĆ
  3. Z. ILIĆ
  4. M. DABO
  5. D. ŠUPRAHA

 

1. runda:

 

1.kolo, od 1.3. – 6.3.2020.:

  1. D. BULJANOVIĆ - D. ŠUPRAHA
  2. M. DABO - Z. ILIĆ

 

  1. kolo, od 7.3. – 12.3.2020.:
  1. D. ŠUPRAHA - Z. VIDAS
  2. Z. ILIĆ - D. BULJANOVIĆ

 

  1. kolo, od 13.3. – 18.3.2020.:
  1. Z. VIDAS - M. DABO
  2. D. ŠUPRAHA - Z. ILIĆ

 

  1. kolo, od 19.3. – 24.3.2020.:
  1. Z. ILIĆ - Z. VIDAS
  2. D. BULJANOVIĆ - M. DABO

 

  1. kolo, od 25.3. – 30.3.2020.:
  1. Z. VIDAS - D. BULJANOVIĆ
  2. M. DABO - D. ŠUPRAHA

 

Nakon završetka 1. runde slijedi nova tablica (2 igrača, 1. i 2. idu u C ligu). Zatim se igra 2. runda prema rasporedu:

  1. kolo, od 31.3. – 5.4.2020.: 2.-5.; 4.-3.
  2. kolo, od 6.4. – 11.4.2020.: 5.-1.; 3.-2.
  3. kolo, od 12.4. – 17.4.2020.: 1.-4.; 5.-3.
  4. kolo, od 18.4. – 23.4.2020.: 3.-1.; 2.-4.
  5. kolo, od 24.4. – 29.4.2020.: 1.-2.; 4.-5.
Objavljeno: 5.3.2020. (Zoran Vidas)



Arhiva vijesti
Kalendar Dodaj susret u kalendar

Nema susreta u najavi
07.06.2020
Kraj sezone 2. Runda 2020 P